Půjčky

 

Potřebujete peníze na dům, bydlení, studium, nebo na cokoliv jiného? Právě pro Vás je určen portál www.rknova.cz - půjčky. Přinášíme Vám tolik oblíbené půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele, možnost hypotéky nebo úvěru. 

Finanční prostředky nabízíme jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a společnostem. Finanční půjčky je možné využít dle potřeby, nikdo nezjišťuje k jakému účelu budou využity. Minimální výše půjčky ani maximální výše není stanovena bude určena dle bonity zástavy, doba splácení dle dohody( 12 – 36 měsíců ). Veškeré smlouvy jsou sepisovány v notářských kancelářích a poskytnutí finančních prostředků je plně v souladu s právním řádem.
Žádost

Žadatel o finanční půjčku vyplní příslušný formulář, odešle ho ke zpracování. Do 24 hodin bude žadatel kontaktován, vyrozuměn o výsledku zpracování jeho požadavku, zda mu budou půjčeny finanční prostředky poskytnuty a za jakých podmínek. Pokud dojde k vzájemné dohodě, musí se žadatel dostavit osobně k podpisu příslušných dokumentů do notářské kanceláře ( smlouva o půjčce, zástavní smlouva ) a k vyzvednutí finanční hotovosti. 

Nepotřebujeme znát Vaše daňová přiznání, ani Vaše příjmy, pokud máte nemovitost ( rodinný dům, byt v osobním vlastnictví ), pozemky, majetek společnosti, bonitní obchodní podíly, akcie a chcete je použít jako zástavu na základě klasické zástavní smlouvy, můžeme se dohodnout. 

Systém www.rknova.cz - půjčky je vhodný i pro ty subjekty, které jsou postiženy exekucí, zástavním právem či jinými závazky, ale majetek, který je exekučně postižen má vyšší trží cenu než samotný dluh, včetně příslušenství. Finanční prostředky se použijí na výplatu exekučně vymáhané pohledávky a jejího příslušenství. 

Pokud budete chtít použít půjčku k vyplacení exekuce, je nutné předem kontaktovat příslušného exekutora a nechat si písemně potvrdit výši dluhu, včetně příslušenství a nákladů exekuce. 

Pokud jste přesvědčeni, že budete schopni splácet půjčené finanční prostředky a máte dostatečně bonitní zástavu, zašlete nám e-mail dle šablony a vyčkejte, až Vás budeme kontaktovat buď emailem nebo telefonicky a to do 24 hodin po odeslání formuláře.

Pokud máte jiné otázky, popř. chcete další informace k poskytování půjček, kontaktujte nás na
Mobil: +420 777 206 037
Tel: +420 596 340 340
Fax: +420 596 340 340
E-mail: info@rknova.cz
Www: http://www.rknova.cz